Hoşgeldiniz  

Vali Demirtaş, Narkotik Polislerine Başarı Belgesi Verdi

admin | 11 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana Valisi Mahmut Demirtaş, uyuşturucuya geçit vermeyen narkotik polislerini başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Vali Mahmut Demirtaş,  Sarıçam İlçesi Kozan Caddesi’nde meydana gelen olayda, uyuşturucu madde satan ve ‘torbacı’ olarak tanımlanan şahısları, bulunduklarıaracın lastiklerine ateş açıp, hareket halindeki aracın üzerine çıkarak  yakalayan Narkotik Polisleri Cumhur Acarca ve İbrahim Yolal’ı tebrik edip, başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Makamında kabul ettiği polisler ile  Emniyet Müdürü Zafer Aktaş’ı tebrik eden  Vali Demirtaş, polislerin canları pahasına uyuşturucuya geçit vermediğini söyledi ve Adana Valiliği olarak uyuşturucu ile mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü belirtti.

Konuşmasında, “10 Nisan Polis Haftası” nı bir kez daha tebrik ettiğini ifade eden Vali Mahmut Demirtaş, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şu sözleri söyledi;

“Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren uyuşturucuya geçit vermeyeceğimizi söyledik. Uyuşturucunun kökünü kazıyacağız dedik. İşte bu olay da bunun en büyük örneğidir. Arkadaşlarımız gece gündüz demeden uyuşturucuyla mücadele ediyor. Bu mücadelede de sonuna kadar devam edecek. Arkadaşlarımızı tebrik ediyor, tüm emniyet mensuplarımıza görevlerinde başarılar diliyorum.”

24 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.