Hoşgeldiniz  

TBMM Başkanı Şentop, İlk Ziyaretini Tekirdağ’a Gerçekleştirdi

admin | 01 Mart 2019 | Politika


admin
info@kanalmedya.net

Tekirdağ (CUHA) – TBMM Başkanı Mustafa Şentop, “Mümkün olduğu kadar hafta sonları, cuma, cumartesi, pazar, pazartesi memleketimde olacağım. Tekirdağ’da olacağım, Edirne’de, Kırklareli’nde, arkadaşlarımız var, hep beraber olacağız” dedi.

Şentop, TBMM Başkanı olduktan sonra ilk ziyaretini Tekirdağ’a gerçekleştirdi. Memleketi Tekirdağ’a giden Şentop, Çorlu Havaalanında Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Çorlu Kaymakamı Cafer Sarılı, AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Çiğdem Goncagül ve Mustafa Yel ile kurum müdürleri tarafından karşılandı. Şentop, mehter takımının konseri ve halk oyunları ekibinin gösterisinin ardından vatandaşlara hitap etti. Ziyaretlerinin sıklığının değişmeyeceğinin altını çizen Şentop, şöyle konuştu:

“Bundan sonra zaten hep beraberiz değişen hiç bir şey yok. Yeni fotoğraf çekilen arkadaşlarımız oldu, bir değişiklik yok pazardan bu yana aynı kişiyiz. Eski fotoğrafları da kullanabilirsiniz, tarihi değiştirerek. Hep beraber olacağız, Tekirdağ’da her zaman çarşıda, sokakta esnafımızla beraber olacağız. Mümkün olduğu kadar hafta sonları cuma, cumartesi, pazar, pazartesi memleketimde olacağım. Tekirdağ’da olacağım, Edirne’de, Kırklareli’nde, arkadaşlarımız var, hep beraber olacağız. Batı Trakya’da, Makedonya’da, oralarda hep beraber olacağız. Dualarınızı ve desteklerinizi bekliyorum. Daha çok görüşeceğiz. Hepinizi kucaklıyor ve Allah’a emanet ediyorum.”

 

59 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.