Hoşgeldiniz  

Sözütek: “Karanlık Güçler Ülkemizin Birliğine Zarar Veremeyecek”

admin | 22 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

(CUHA) – Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıyı kınayarak, “Siyasete ve siyasetçilerimize yönelik yapılan bu çirkin saldırıların hedefi ülkemizin birliğine yöneliktir. Ancak huzurumuzu bozmak isteyen karanlık güçler şunu iyi bilmelidir ki, hain emellerine hiçbir zaman ulaşamayacaklar” dedi.

Adana Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) ve Minibüsçüler Odası Başkanı Nihat Sözütek, Kılıçdaroğlu’na saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, bir siyasi partinin genel başkanına yapılan bu tür saldırıların, toplumun huzurunu ve barışını bozmaya yönelik olduğunu kaydetti. Sözütek, şu ifadeleri kullandı:

“Barışa, birliğe, kardeşliğe ve sevgiye en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde, hele hele duyguların en yoğun yaşandığı şehit askerimizin cenaze töreninde böyle çirkin bir saldırının vuku bulması çok düşündürücüdür. Ankara’daki gördük ki; karanlık güçler, hainler ve provokatörler yine iş başında. Ancak toplumsal barışımıza darbe vurmak isteyenler şunu iyi bilmelidir ki; hiçbir güç kardeşliğimize ve ülkemizin birliğine zarar veremeyecektir. Türk milleti olarak ülkeyi yönetenlerden beklentimiz, faillerin bir an önce bulunarak en ağır şekilde cezalandırılmalarıdır. Saldırıyı gerçekleştirenlerden yargı ve Türk milleti önünde hesap sorulması, ülkemizin genel menfaati ve kardeşliğimiz için son derece önemlidir.”

 

29 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.