Hoşgeldiniz  

Sözlü: “Toroslarda Cumhur İttifakı Zirveye Çıkacak”

admin | 26 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Toroslarda sizlerin varlığı ile bekamız teminat altında. Toroslara inanıyoruz. Toroslarda Cumhur İttifakı zirveye çıkacak” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Tufanbeyli merkezinde ve Saimbeyli’nin Karakuyu, Çatak Mahallelerinde hemşehrileri ile buluştu.

Sabah kahvaltısını Tufanbeyli’nin muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile birlikte yapan Sözlü, burada yaptığı konuşmada Adana’da sorunların çözümü noktasında muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile her zaman bir arada hareket etmekten dolayı bahtiyar olduğunu ifade ederken muhtarların halka en yakın seçilmişler olduğunu belirtti ve Cumhur İttifakı’nın önemini, ittifakın Tufanbeyli’den Çukurova’ya şahlanması gerektiğini anlattı.

“TOROSLARA İNANCIMIZ TAM”

Kahvaltı programının ardından Tufanbeyli merkezinde hemşerileri ile buluşan Sözlü, otobüsün üzerine eşi Zeynep Sözlü ile birlikte çıkarken Tufanbeyli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Remzi Ergü ile el ele Tufanbeylili hemşerilerini selamladı. Başkan Sözlü, buradaki konuşmasında “Toroslarda sizlerin varlığı ile bekamız teminat altında. Toroslara inanıyoruz. Tufanbeyli’nin elli bin nüfusun üzerine çıkmasını arzuluyoruz” dedi.

“KAPALI VE BASINÇLI SULAMA SİSTEMLERİNİ ARTTIRACAĞIZ”

Sözlü, Tufanbeyli’deki hizmetlerini “Tufanbeyli’de basınçlı sulama sistemleri açtık, hayvancılığı destekliyoruz. Yeni dönmemde de, Karaisalı’da deneme yaptık et ve süt açısından verimli ırkları burada da çoğaltacağız. Arzu eden tüm hemşerilerimizin hayvanlarının suni tohumlamasını biz yapacağız. Verimlilik artsın suyun olduğu her yerde de her tarafa kapalı ve basınçlı sulama sistemini biz yapacağız” sözleriyle anlattı.

“SAİMBEYLİ CUMHUR İTTİFAKININ YANINDA”

Tufanbeyli buluşmanın ardından Saimbeyli’nin Karakuyu ve Çatak Mahallelerinde Saimbeyli Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Mustafa Şahin Gökçe ile birlikte hemşerileri ile bir araya gelen Başkan Sözlü, bölgedeki konuşmasında Cumhur İttifakı’nın önemini anlattı ve “Mustafa Kemalin askeriyiz deyip Mustafa Kemal’in askerlerini katledenlerle işbirliği yapanlar bir tarafta, diğer tarafta da biz varız” dedi.

 

48 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.