Hoşgeldiniz  

Sözlü: “Adana’nın Huzur İkliminde Birlikte Başaracağız”

admin | 26 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, “Bizler birbirimizi severek üzerinde yaşadığımız coğrafyayı cennete çevirmek için huzur iklimini tesis edeceğiz, bunu birlikte başaracağız” dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Mar-Der tarafından düzenlenen programda Adana’da yaşayan Mardinli hemşehrileri ile buluştu.

Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen programda Başkan Sözlü’nün eşi Zeynep Sözlü, kendisine Mardinliler tarafından hediye edilen fistanı giydi. Eşi ile birlikte Mardinli hemşehrilerini selamlayan Sözlü, burada yaptığı konuşmada, “Peygamberimiz ‘İman etmedikçe cennete giremezsiniz birbirinizi sevmedikçe de iman etmiş sayılmazsınız’ diyor. İşte sizlere duyduğumuz sevginin kaynağı budur. Bizler birbirimizi severek üzerinde yaşadığımız coğrafyayı cennete çevirmek için huzur iklimini tesis edeceğiz, bunu birlikte başaracağız” dedi.

“31 MART’I ZAFERLE GERİDE BIRAKACAĞIZ”

Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir ve 15 ilçede zaferle 31 Mart’ı geride bırakacağına olan inancını ifade ederek sözlerine devam eden Sözlü, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve onun elinin güçlü olması devletimizin, milletimizin birliğinin tesis edilmesi için arkasında duran Liderimiz Devlet Bahçeli sizleri çok seviyorlar. Bu dönem temellendirdik, önümüzdeki dönemde de Adana’nın geleceğini birlikte inşa edeceğiz” dedi ve destek istedi.

 

55 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.