Hoşgeldiniz  

Sarıeroğlu’ndan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajı

admin | 08 Mart 2019 | Gündem A- A+

Ankara (CUHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sarıeroğlu, “Dünyamızı daha yaşanabilir, daha huzurlu ve güzel bir yer haline getirme idealiyle tarihte iz bırakan kadın emekçilerimiz ve kadın kahramanlarımız başta olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum” dedi.

Sarıeroğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Güçlü Türkiye idealini gerçekleştirmenin en önemli koşulunun üretimde, sanatta, sporda, yönetimde, eğitimde kısacası hayatın her alanında kadın erkek hep birlikte yer almak olduğunu vurgulayan Sarıeroğlu, şunları ifade etti:

“Kadınlar güçlendikçe, ülkemizin de güçleneceğine olan inancımızla gayemiz, 2023 hedeflerimize kararlılıkla yürürken, kadınlarımızı her alanda daha ileriye taşımak, Türkiye için kurduğumuz hayalleri kadın erkek hep birlikte gerçeğe dönüştürmektir. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarımız her zamankinden daha büyük bir inanç ve azimle aralıksız devam edecektir.

Köklü geleneğimizin devamı medeniyet birikimimizin inşasında önemli bir rol üstlenen, dünyamızı daha yaşanabilir, daha huzurlu ve güzel bir yer haline getirme idealiyle tarihte iz bırakan kadın emekçilerimiz ve kadın kahramanlarımız başta olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü tebrik ediyorum.”

 

42 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.