Hoşgeldiniz  

Sarıeroğlu: Yumurtalık’a Yapılacak Devlet Yatırımlarına Kefilim

admin | 29 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana’nın Yumurtalık ilçesinde düzenlenen mitinge katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Yumurtalık’a yapılacak kamu yatırımlarının takipçisi ve verilen sözlerin arkasında olduklarını söyledi.

TÜRKEŞ FİLİK’E OY İSTEDİ

Yumurtalık Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik, Belediye Meclis Üyeleri adayları, partililer ve çok sayıda vatandaşın katıldığı mitingde konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı olan Türkeş Filik’e oy istedi.

“TÜM PROJELER HAYATA GEÇECEK”

Sarıeroğlu, Yumurtalık’ın deniz ve kültürel varlıkları bünyesinde bulundurmasıyla Adana’nın turizm açısından en önemli bir ilçesi olduğunu vurgulayarak, Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik ile birlikte gerçekleştirecekleri birçok projeyi hayata geçireceklerini söyledi.

“CUMHURBAŞKANI’NIN DESTEĞİYLE YUMURTALIK CAZİBE MERKEZİ OLACAK”

Ekonomik, sağlık, eğitim ve turizm alanları başta olmak üzere yeni oluşturulacak istihdam alanları ile Yumurtalık’ın kalkınması konusunda tüm ilgili bakanlıkların seferber edileceğini dile getiren Sarıeroğlu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da desteğini alarak, Yumurtalık’ı cazibe merkezi konumuna getireceklerini ifade etti.

“YUMURTALIK’A DEVLET ELİ DEĞECEK”

Yumurtalık Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik ise yapmış olduğu konuşmada ilçede gerçekleştirecekleri projelerden bahsederek, Yumurtalık’a devlet elinin değeceğini söyledi.

“YARINIMIZ ÇOK DAHA GÜZEL OLACAK”

Filik, konuşmasında ilçedeki tüm seçmenlerin oyuna talip olduğunu dile getirerek, “Ayrımız, gayrımız hepimiz ilçemizin daha güzel olmasını, geleceğimizin yüz akı olan evlatlarımızın daha yaşanabilir bir ortamda büyümesi için tüm varlığımızı ortaya koyuyoruz. Yumurtalık için ben değil, biz olmak için elbirliği ile ilçemizi daha da güzelleştireceğiz. Yarınımız, bugünümüzden çok daha güzel olacaktır” dedi.

SARIEROĞLU VE FİLİK’E SEVGİ GÖSTERİLERİ

Büyük bir katılımla süren mitingde vatandaşlar AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik’e sevgi gösterilerinde bulundu.

ESNAFLAR ZİYARET EDİLDİ

Düzenlenen mitingin ardından AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve Cumhur İttifakı Yumurtalık Belediye Başkan Adayı Türkeş Filik, esnafları ziyaret ederek, bol kazançlar diledi.

 

36 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.