Hoşgeldiniz  

Harran Üniversitesinde Turizm Etkinlikleri

Ekrem Çelikiz | 07 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Harran Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu’nda Geleneksel Çarşamba Söyleşileri  Başladı.

 

Harran Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Yüksekokulu bünyesinde öğrencilerin görgü ve bilgilerini arttırmak üzere “Geleneksel Çarşamba Söyleşileri” düzenlenmektedir.

Düzenlenen Geleneksel Çarşamba Söyleşileri’nin ilki 27 Şubat 2019 tarihinde “Renklerin Birbirini Kıskandığı Ülke: Hindistan” isimli söyleşi Fotoğraf Sanatçısı Abdullah Rezak ELÇi’nin sunumuyla gerçekleştirildi. ELÇİ, 1 ay süren Hindistan seyahatinde edindiği izlenimlerini Turist Rehberliği Bölümü öğrencileriyle paylaşarak Hindistan’da çektiği fotoğraf ve videolar ile sunumunu tamamladı. İkinci söyleşi de Doç.Dr. Ali Rıza ÖZTÜRKMEN “GAP’ın Tarım ve Turizm Potansiyeli” konularını sunmuştur.

 

Okul Müdürü Doç.Dr. Ali Rıza ÖZTÜRKMEN “Bu söyleşiler bölgesel, ulusal çapta, kültür, sanat, turizm ve tarih konularını içerecektir. Bu periyodik söyleşiler istekli tüm öğrencilerimize açıktır. Her pazartesi proğram duyurularak, 1 saatlik söyleşi gerçekleştirilecektir. 2 haftadır başladığımız bu etkinlik Merkezi Derslik Amfisinde oldukça ilgi toplamıştır. Tüm öğrencilerimize açık olan bu etkinliğimize daha ilginç konu ve konuklarla devam edeceğiz. Üniversiteli olmanın ayrıcalığını yaşamak isteyen tüm öğrencilerimiz Üniversitemizde yoğun olarak devam eden tüm etkinlik, toplantı ve kongreleri takip etmelidir. Yeni eğitim – öğretim döneminde artan bu etkinlikler tüm hemşerilerimize açık olup, Üniversitemiz web sayfasında takip ederek, katılabilirsiniz, bekliyoruz.”

 

390 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

Harran Üniversitesinde Turizm Etkinlikleri için 2 Yorum

  1. Kara yılan dedi ki:

    bölümünüz öğrencilere nasıl katkı sağlayacak gelecekte

  2. Turizmci dedi ki:

    Bölümün adı turist rehberliği dolayısıyla bölümden mezun olan öğrenciler avukat olacaklar. Böyle birşeyin olacağını mı düşünüyorsunuz?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.