Hoşgeldiniz  

Erdoğan: “82 Milyonun Her Ferdinin Huzuru İçin Gayret Göstereceğiz”

admin | 29 Mart 2019 | Politika


admin
info@kanalmedya.net

İstanbul (CUHA) – Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bize oy vermese de kalbi bu ülke için çarpan, yüreğinde bayrak sevgisi, ezan sevgisi olanların cumhurbaşkanıyız. Kimseyi ayırmayacak, kimseyi dışlamayacak, ebedi kardeşliğimize sıkı sıkıya sarılarak, 82 milyonun her bir ferdinin huzuru için gayret göstereceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri kampanyası kapsamında İstanbul’da Tuzla ilçe mitingine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tuzla İçmeler Meydanı’nda vatandaşlarla bir araya geldi. İstanbul’a son 25 yılda mahcup olmadıkları gibi, bundan sonra da mahcup olmayacaklarını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’yi büyütüp güçlendirmeyi kararlılıkla sürdüreceklerini, şehrin güzelliğine güzellik katmaya, sorunlarını son 25 yılda olduğu gibi çözmeye devam edeceklerini söyledi.

Bugün Ankara’da Ata Sanayi Sitesi’nde metruk bir binada çıkan ve beş kişinin ölümü, 11 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan yangına değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Orada bir değişim-dönüşüm yapılıyor, gelip orası boş bina diye oraya yerleşen bu vatandaşlarımız böyle bir durumla karşı karşıya kaldılar. Onun için bizim el ele vermemiz lazım. Onun için bizim verdiğimiz mesajları lütfen ne olur dikkate alın” dedi.

“SİYASET; CESARET, FEDAKÂRLIK VE DÜRÜSTLÜK GEREKTİRİR”

Siyasetin; cesur, fedakâr, dürüst olmayı, vatanının bekasını, milletinin menfaatini kendi çıkarının önüne koymayı,  geceyi gündüze katarak ülke ve şehir için koşup ter dökmeyi gerektirdiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz işte böyle bir siyasetçi, işte böyle bir devlet adamı olmanın gayreti içindeyiz. Türkiye’yi ve şehirlerimizi daha müreffeh yarınlara, daha aydınlık günlere kavuşturmanın peşindeyiz” diye konuştu.

40 yıldır, ortaya koydukları eserlerle konuştuklarını, 25 yıldır hep gönülleri kazanmanın çabası içinde olduklarını kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bugün de kalpleri fethetmek için uğraşıyoruz. Bu ülkede tek bir dikili ağaçları dahi olmayanlara inat, Türkiye’ye projelerimizle, bir birinden önemli yatırımlarla damgamızı vuruyoruz. Sadece İstanbul’a değil, 780 bin kilometrekarenin her bir karışına, 81 vilayetin her birine hizmet götürüyoruz” şeklinde konuştu.

“VATANSEVER BİR KADROYLA YÜRÜYORUZ”

Hizmetlerin aksamadan devam etmesi için, 31 Mart’ın çok önemli olduğunun altını çizen Erdoğan, bu seçimlerde İstanbul’da Cumhur İttifakı olarak yarıştıklarını hatırlattı ve şunları ekledi:

“Adayımız belli, ortağımız belli, prensiplerimiz, kırmızı çizgilerimiz belli, İstanbul için hangi hayalleri kurduğumuz da belli… Biz vatansever bir kadroyla yürüyoruz, milliyetperver bir kadroyla yürüyoruz, ezan düşmanlarıyla bizim işimiz yok, bayrak düşmanlarıyla bizim işimiz yok. İstiklal Marşımıza düşman olanlarla bizim işimiz yok.”

 

40 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.