Hoşgeldiniz  

Diyarbakır’da 23 Nisan’da Bazı Yollar Trafiğe Kapatılacak

admin | 22 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

(CUHA) – Diyarbakır’da 23 Nisan günü, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar belirlendi.

Diyarbakır Valiliği tarafından yapılan açıklamada, 23 Nisan günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Anıtpark civarında etkinlik süresince trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergâhlar açıklandı. 23 Nisan tarihinde saat 07.00 ile etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatılacak olan yollar şöyle olacak:

“Ekinciler Caddesinde Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacak. Alternatif olarak Akkoyunlu Caddesi takiben İstasyon Caddesine verilecek. Hİintlibaba Caddesinde; Kışla Caddesi ile İnaloğlu Caddesi arası kapanacaktır. Alternatif olarak Elazığ Caddesi ve Ali Emiri ve Lise Caddesine verilecek. İnaloğlu Caddesinde; İstasyon Caddesi ile Hintlibaba Caddesi arası kapanacak. Alternatif olarak Ali Emiri Caddesi takiben İstasyon Caddesi veya Elazığ Caddesine verilecek. Kışla Caddesinde; Elazığ Caddesi kesişiminden İstasyon Caddesi kesişimine kadar kapanacak. Alternatif olarak Elazığ Caddesi ve İstasyon Caddesine verilecek.”

20 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.