Hoşgeldiniz  

Çelik’ten Sözlü’ye ve Yeni’ye Destek Çağrısı

admin | 20 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – AK Parti Grup Sözcüsü Ömer Çelik; Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü ve Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni’ye güçlü bir destek istedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Yeşiloba Mahallesi’nde hemşerileri ile bir araya geldi. AK Parti Grup Sözcüsü Ömer Çelik ve Cumhur İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Fikret Yeni’nin de bulunduğu buluşmada konuşan Sözlü, Cumhur İttifakı’nın önemini anlatırken “Adana’ya hizmet noktasında el ele gönül gönüle vereceğiz ve kenti geleceğe taşıyacağız.  Bin yıllık kardeşliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Refahı yakalayan, huzur iklimini tesis eden Adana’yı milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışımızı gönül belediyeciliği ile harmanlayarak yolumuza devam edeceğiz” dedi.

“TÜRKİYE YALNIZCA FİZİKİ SINIRLARDAN OLUŞMUYOR”

Başkan Sözlü’nün ardından konuşan AK Parti Grup Sözcüsü Ömer Çelik ise Yeni Zelanda’da yaşanan acı olay karşısında CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun baş sağlığı dilemesi gerekirken ‘İslam dünyası kendini sorgulamalıdır’ dediğine dikkat çekerek “Bizler bu birliğimiz, kardeşliğimiz sayesinde ortaya çıkan güçle Dünya’nın her yerinde varız. Bizim fiziki sınırlarımız Türkiye’nin sınırlarıdır fakat manevi sınırlarımız şehitliklerimizin bulunduğu her yerdir” dedi.

“SÖZLÜ BAŞKAN, İŞLEM TAMAM”

Çelik, konuşmasının devamında Cumhur İttifakı’nın önemine değinirken alanda yer alan hemşerilerine dönerek “Hüseyin Bey’i yeniden büyükşehir belediyesine başkan yapıyor muyuz? Fikret Bey’i Seyhan’a başkan yapıyor muyuz?” diye sordu. Çelik’in sorusuna mahalle sakinleri coşkuyla ‘evet’ karşılık verdiler. Çelik, konuşmasını hem Hüseyin Sözlü’ye hem de Fikret Yeni’ye destek isteyerek ve “Fikret Yeni ve Hüseyin Sözlü başkan, işlem tamam” diyerek noktalandırdı.

 

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.