Hoşgeldiniz  

Çanakkale Emniyeti, 18 Mart’ta Araç Park Güzergahlarını Açıkladı

admin | 15 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Çanakkale (CUHA) – 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Çanakkale’de belirlenen bulvar, sokak ve caddelerde araç parkları yapılamayacak.

Çanakkale İl Emniyet Müdürlüğü’nün duyurusuna göre, 17-18 Mart tarihlerinde; Şehit Gürol Caddesi, Atatürk Caddesi, İnönü Caddesi, Cumhuriyet Bulvarı, Demircioğlu Caddesi, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, Atikhisar Caddesi, Pirireis Caddesi, Troya Caddesi, Mehmetçik Bulvarı ve Ziveriye Sokak’ta araç parkları yapılamayacak.

Merkezi bölgede Cumhuriyet Bulvarı üzerinde Eski İmam Hatip Lisesi bahçesi, Muammer Aksoy Sokak üzerinde Eski Nedime Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bahçesi ile Ordu Sokak üzeri İl Kültür Müdürlüğü arkası Eski Halk Kütüphanesinin bulunduğu bölgeler belirtilen tarihlerde otopark olarak kullanılabilecek.

Duyuruda, “18 Mart günü yoğunluk yaşanmaması adına özel araçlarınızı kullanmayarak, toplu taşıma araçlarını tercih etmenizi, mağduriyet yaşamamanız için belirtilen tarihlerde ilgili güzergahlardaki araç park yasağına ve görevlilerimizin ikazlarına uymanızı rica ederiz” ifadeleri kullanıldı.

 

61 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.