Hoşgeldiniz  

Başkan Topuz, Vali Demirtaş’ı Ziyaret Etti

admin | 16 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Cumhur İttifakı’nın MHP’li Adayı olarak Karataş Belediye Başkanlığına seçilen Necip Topuz, AK Parti Karataş İlçe Başkanı İbrahim Yüce ile beraber Adana Valisi Mahmur Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Karataş’ın menfaatleri için daima işbirliği içinde olacağını dile getiren Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz “İnşallah Karataş’a en iyi şekilde hizmet etmek için çalışacağız. Her zaman öneri ve eleştirileri dikkate alacağız. Bizim tek meselemiz Karataş halkına hizmet etmektir. Özellikle yeni projeler ve hedefler konusunda Adana Valiliği ile istişare içerisinde Karataş’ın kalkınması ve gelişmesi için çalışacağız” dedi.

Necip Topuz’u tebrik eden Vali Demirtaş, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek vatandaşa en iyi hizmetin sunulması için Karataş ilçesi dahil tüm ilçelerdeki çalışmaları destekleyeceklerini ifade etti.

Vali Demirtaş’ın, Başkan Necip Topuz ve tüm belediye personeline çalışmalarında başarılar dilemesinin ardından Topuz da kabulünden dolayı Demirtaş’a teşekkür etti.

 

32 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.