Hoşgeldiniz  

Başkan Necip Topuz, Koltuğunu Çocuklara Devretti

admin | 22 Nisan 2019 | Yerel Haberler A- A+

(CUHA) – Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, 23 Nisan geleneğini gerçekleştirerek koltuğunu Katibe Su Şahbaz’a devretti.

Başkan Necip Topuz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını Hamit Buğa İlköğretim Okulu öğrencisi Katibe Su Şahbaz’a bıraktı. Karataş Belediye Başkalık makamına gelen ve görevi devralan Çocuk Başkan Şahbaz, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

ÇOCUK BAŞKAN’DAN PARK TALİMATI

Çocuk Başkan Şahbaz, belediye personellerine talimatlar verdi. İlçeye çocuk parkları yapılması konusunda birim müdürlerine talimat veren Şahbaz, gerekli çalışmaların bir an önce başlatılmasını istedi.

BAŞKAN TOPUZ’DAN 23 NİSAN MESAJI

Karataş Belediye Başkanı Necip Topuz, yayımladığı mesajda, 23 Nisan’ın Türkiye Cumhuriyeti açısından önemli bir tarih olduğuna dikkat çekerek, şu ifadeleri kullandı:

“23 Nisan 1920’de açılan Meclisimiz, kurulduğu andan bugüne kadar geçen süre içerisinde Devletimizin, Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin en büyük teminatı olmuştur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza meclisimizin kurulmasıyla Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, bugün tüm dünya çocukları tarafından coşkuyla kutlanmaktadır. Bu bayram Türkiye Cumhuriyeti’nin gelecek nesillere verdiği değerin, inancın ve güvenin bir göstergesidir. Ayrıca çocuklara armağan edilen tek evrensel bayram olma özelliğini taşıyan 23 Nisan, aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti’nin onlara olan güveninin ifadesidir. Bu duygu ve düşüncelerle siz çocuklarımıza armağan edilen ve mili iradenin her şeyin önünde olduğunun ifade edildiği 23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı tüm kalbimle kutluyor, mutluluğunuzun, coşkunuzun ve umutlarınızın daim olması temennilerimle, dünyanın bütün çocuklarına barış ve mutluluk getirmesini diliyorum.”

33 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.