Hoşgeldiniz  

Bahar Konserleri On Binleri Buluşturdu

admin | 29 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bahar konserlerinde Uğur Işılak, Ahmet Şafak ve Murat Boz’un sahne aldığı gecede on binlerce Adanalı İstasyon Meydanı’na akın etti.

Düzenlenen konserde ev sahibi olarak konuşan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü alanı dolduran gençleri “Bende bu vekayin ilk hissi teşebbüsü bu güzel memlekette, Adana’da doğmuştur, diyerek bağımsızlık mücadelesinin ilhamını Adana’dan aldığını söyleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençleri selam olsun sizlere” diyerek selamladı ve 19 Mayıs 2019 da yapacakları gençlik konserine Murat Boz’u davet etti.

EŞİ VE KIZLARIYLA HEMŞEHRİLERİNİN ARASINDA KONSERİ İZLEDİ

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Bahar Konserlerinde Perşembe akşamı Uğur Işılak, Ahmet Şafak ve Murat Boz on binlerce Adanalıyı İstasyon Meydanı’nda buluşturdu. Unutulmaz konser gecesinde sanatçılara coşkuyla ev sahipliği yapan Adanalıların arasında Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, eşi Zeynep Sözlü ve kızları ile birlikte konseri izlediler.

“ATATÜRK’ÜN GENÇLERİ SELAM OLSUN SİZLERE”

Konserde sevilen sanatçı Murat Boz’a çiçek takdim etmek üzere sahneye çıkan Başkan Sözlü, buradaki konuşmasına “Bende bu vekayin ilk hissi teşebbüsü bu güzel memlekette, Adana’da doğmuştur diyerek bağımsızlık mücadelesinin ilhamını Adana’dan aldığını söyleyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençleri selam olsun sizlere… Cumhuriyetin emanetçisi gençler selam olsun sizlere” diyerek başladı.

19 MAYIS GENÇLİK KONSERİNE DAVET ETTİ

Alanı dolduranların “Adana seninle gurur duyuyor” tezahüratları ile sık sık sözü kesilen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 3-7 Nisan arasında 7’ncisi düzenlenecek olan Portakal Çiçeği Karnavalı’na Adanalı hemşehrilerini davet ederken Murat Boz’u da 19 Mayıs’ta düzenleyecekleri gençlik konserine hemşehrileri huzurunda davet etti. Boz da bu daveti kırmayarak “Seve seve” karşılığını verdi.

 

48 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.