Hoşgeldiniz  

Amatör Spor Kulüpleri Sözlü’yle Devam Diyor

admin | 25 Mart 2019 | Yerel Haberler A- A+

Adana (CUHA) – Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Amatör Spor Kulüpleri ile bir araya geldi.

TÜYAP Fuar Alanı’nda gerçekleştirilen buluşmada Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan, amatör spor kulüplerinin yeni dönemde de Başkan Sözlü’ye desteklerinin tam olacağını ifade etti.

Binlerce amatör spor kulüp üyesinin bir araya geldiği büyük buluşmada Başkan Sözlü’nün alana girişi esnasında sporcular alkış tufanı kopardı ve onların ‘Diyek Gardaşım Diyek’ şarkısıyla çektikleri halaya eşlik etti. Buluşmada ev sahibi olarak konuşan Adana Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanı Halil Hızlısoy, Sözlü’nün zor şartlarda emek veren amatör spor kulüplerinden maddi ve ayni yardımlarını hiçbir zaman esirgemediğini ifade ederken ikinci beş yıllık hizmet süreçlerinde de 4 ilçede 6 adet spor kampının kurulacağının müjdesini verdi.

Hızlısoy’un konuşmalarının ardından Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ahmet Bozan, Başkan Sözlü’den amatör spor kulüpleri olarak her daim destek gördüklerini, şehrin ücra köşelerinde türlü zorluklarla mücadele veren kulüplerin yanında durduğunu ifade ederken “Yeni dönemde de bu destekler eminiz ki artarak devam edecektir. Başkanımız Hüseyin Sözlü nasıl bizlere destek veriyorsa bizim de kendisine desteğimiz tamdır” dedi.

Sözlü de “Amatör spor kulüplerine Cumhur İttifakımızın seçilecek diğer adaylarıyla birlikte yeni dönemde desteğimiz artacak. Spor sağlık için ahlak için, toplumsal huzur, kardeşlik, refah için yapılır. Spor hayatımızın her kademesinde vazgeçilmez olmalıdır. Spor ve sporcu dostu bir Adana için destekleriniz, gücümüz olacak” dedi.

 

46 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.