Hoşgeldiniz  

AK Parti’li Dağ: “Apartman Bile Yönetemezler”

admin | 01 Mart 2019 | Politika


admin
info@kanalmedya.net

İzmir (CUHA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, “Diyelim ki karşımızda CHP’li bir belediye başkanı oldu. HDP’li ve İYİ Parti’li birinin belediye başkan yardımcısı olduğunu düşünün. Böyle bir yönetimle Selçuk nasıl yönetilir, İzmir nasıl yönetilir? Apartman yönetimini versek onu bile yönetemezler” dedi.

Dağ, Selçuk Taziye Evi açılış töreninde konuşma yaptı. Dağ, tarihte ilk defa böyle bir seçim yaşadıklarını, daha önceden her siyasi partinin aday çıkardığını, milletin tercihlerini ona göre yaptığını, şimdi ise her siyasi partinin seçime girmeyerek ittifak yaptığını dile getirdi. CHP ve AK Parti arasında yarış olmadığını, iki ittifak arasında yarış olduğunu belirten Dağ, bu ittifaklardan şehri kimin daha iyi yöneteceğine hemşehrilerin karar vereceğini söyledi.

Dağ, şunları kaydetti:

“Bir tarafta bizim MHP ile olan ittifakımız var. Öte tarafta CHP ile İyi Parti’nin ittifakı var öyle mi? Yoksa başka partiler de mi var yanlarında. Şimdi şöyle bir hayal edelim. AK Parti ve MHP’yi çektik. Diyelim ki karşımızda CHP’li bir belediye başkanı oldu. HDP’li ve İYİ Parti’li birinin belediye başkan yardımcısı olduğunu düşünün. Böyle bir yönetimle Selçuk nasıl yönetilir, İzmir nasıl yönetilir? Böyle bir yönetim mahallede dahi olmaz. Apartman yönetimini versek onu bile yönetemezler.”

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer’i de eleştiren Dağ, “Tunç Soyer ‘Fuarı özelleştireceğim’ demiş. Söylenecek çok söz var da siz buradan yakınsınız Seferihisar’a. Seferihisar’da belediyeye ait 4 koyu sattığını bilmeyen yok. Demek ki İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı olursa ilk satacağı yer İzmir Fuar Alanı olacak. Yani ilk satacağı yeri öğrenmiş olduk, ikincisini de merak ediyoruz” diye konuştu.

42 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

EN SON HABERLER

© 2017 Kanal Medya Haber Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.